A Guide to Zamość

Please wait...
Search in the calendar
Please wait...
 • trwa: Galerie i wystawy, 30 days, do 20 October 2019

  Barbara Czapiga – Drohomirecka , Mariusz Drohomirecki - "Dwoma pędzlami"

  Barbara Czapiga – Drohomirecka , Mariusz Drohomirecki - "Dwoma pędzlami"

  BARBARA CZAPIGA-DROHOMIRECKA www. coroflot.com/czapiga-drohomirecka, e-mail:basiaczapiga@gmail.com
     Urodzona w 1976 roku w Krakowie. Studia w latach 2004-2009 na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, w pracowniach prof. Adama Wsiołkowskiego i prof. Leszka Misiaka. Dyplom w pracowni prof. Leszka Misiaka w 2009 roku. Uczestniczka plenerów plastycznych (Polska, Węgry, Grecja, Rumunia, Francja, Włochy, Czarnogóra) oraz wystaw indywidualnych i zbiorowych. Twórczość w dziedzinie malarstwa i ceramiki. Wystawy indywidualne: 2019 – Szczebrzeszyn, 2017 – Radzymin (wraz z Mariuszem Drohomireckim), 2016 – Szczebrzeszyn (wraz z Piotrem Kołodziejczykiem), 2015 – Szczebrzeszyn ( wraz z Mariuszem Drohomireckim) Prace w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą.

    MARIUSZ DROHOMIRECKI www. coroflot.com/mariuszdrohomirecki, e-mail:mariuszdroho@gmail.com
    Rocznik 1958. Studiował na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom uzyskał w pracowni prof. Jana Szancenbacha w 1995 roku. Autor 10-ciu wystaw indywidualnych i uczestnik licznych wystaw zbiorowych. Od wielu lat bierze udział w licznych plenerach malarskich (Rumunia, Węgry, Grecja, Włochy, Francja, Czarnogóra). Twórczość w dziedzinie malarstwa i rysunku. Nagrody: 1996 – Medal Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie, 1997 – Grand Prix Ogólnopolskiego Triennale Autoportretu w Radomiu Prace w zbiorach: Polskiej Akademii Nauk w Krakowie, Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, Muzeum Sztuki Współczesnej im. Jacka Malczewskiego w Radomiu oraz w wielu zbiorach prywatnych w kraju i za granicą.

  Biuro Wystaw Artystycznych - Galeria Zamojska
  +48 (84) 638 57 82
  http://www.bwazamosc.pl

The project was co-financed by the EUROPEAN UNION - EUROPEAN REGIONAL DEVELOPMENT FUND under REGIONAL OPERATING PROGRAMME OF THE PROVINCE OF LUBELSKIE FOR 2007-2013© Zamość Town Office